ULUSLARARASI AKTİVİTELER

15. HİNDİSTAN IW KULÜPLERİ KONFERANSI

Bu yıl 15.si düzenlenen Hindistan Inner Wheel Kulüpleri Birliği Konferansında ülkemizi, 242. Bölge Uluslararası Servis Organizatörü SUADİYE IW Kulübü Üyesi Handan Özgül ve Kulüp Editörü Simten Sadi temsil ettiler. Hindistan'ın Pure şehrinde düzenlenen konferansta, temsilciler 2018 -2019 Dönemi Dünya Başkanı Christine Kirby ve gelecek dönem Dünya Başkanı Phyllis Charter ile Türkiye Inner Wheel Kulüpleri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. 

Fransa IW Dostluk Ziyareti

DALYAN IW Kulübünün ikiz kulübü Strasbourg IW Kulubü Geçmiş Dönem Başkanı Marie-Ange Rebert ve arkadaşı Dominique'in İstanbul ziyaretinde, Dalyan IWC üyesi ve Uluslararası Inner Wheel 242. & 244. Bölgeler Ulusal Temsilcisi Nur Üstaş ve Geçmiş Dönem Başkanı Belkıs Ünver ile öğle yemeğinde biraraya geldiler

MAKEDONYA IW BAŞKAN ZİYARETİ

Dünya IW Başkanı Christine Kirby’nin 13-15 Kasım 2018 tarihli Makedonya IW Kulüpleri ziyaretinde, ülkemizi 242. & 244. Bölgeler Ulusal Temsilcisi Nur Üstaş temsil etti. Geniş bir katılımın olduğu ziyarette IW konulu toplantılar yapıldı.

Odessa Black Sea Charter Töreni Katılımı

Uluslararası Inner Wheel 242. Bölge Türkiye, Odessa Black Sea Inner Wheel Kulübünün Kuruluş Törenine katıldı. Uluslararası Inner Wheel Dünya Başkanı Sn. Christine Kirby'nin onur konuğu olduğu törende, Bölge Başkanı Gülru Erdier ve Yönetim Kurulu ülkemizi temsil etti.

15. Uluslararası INNER WHEEL DÜNYA KONVANSİYONU İSTANBUL

3 yılda bir düzenlenen Uluslararası Inner Wheel Konvansiyonunun 15.si, 17-21 Nisan 2012 tarihleri arasında Türkiye Inner Wheel 242. Bölge Kulüpleri ev sahipliğinde 103 ülkeden 2000’den fazla üyenin katılımıyla gerçekleştirildi.

10 Kasım Atatürk’ü anma törenlerine 242. Bölge ve kulüpleri, IW Dünya Başkanı ile birlikte Odessa Konsoloğunda yapılan törene katıldı

Uluslararası Inner Wheel 242. Bölge üyeleri, Uluslararası Inner Wheel Başkanı Sn. Christine Kirby ve Odessa Türk Konsolosu ile birlikte 10 Kasım Atatürk’ü anma töreninde

242. Bölge Başkanı ve Odessa Black Sea Inner Wheel Kulübü başkanı arasında bayrak değişimi

Uluslararası Inner Wheel 242. Bölge Türkiye, Odessa Black Sea Inner Wheel Kulübünün Kuruluş Törenine katıldı. Uluslararası Inner Wheel Dünya Başkanı Sn. Christine Kirby'nin onur konuğu olduğu törende, Bölge Başkanı Gülru Erdier ve Yönetim Kurulu ülkemizi temsil etti.

Avrupa İçin Kadın Konferansı 2015 Napoli

Kasım 2015 tarihinde Napoli’de 7.si düzenlenen WOMEN FOR EUROPE kongresinde, 2014-15 Bölge Başkanı Sn. Zehra Nur Üstaş’ın konuşmacı olarak yer aldığı uluslararası toplantı.

Kopenhag Konvansiyonu

Türkiye INNER WHEEL 244. Bölge’den Sn. Deniz Özhun’un 16. Uluslararası Inner Wheel Kopenhag Konvansiyonunda Yönetim Kurulu Üyeliği.